Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi szaleni i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć plusy i wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – atuty
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu bądź analogicznych okolicznościach – wiele ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To również całe co niemiara wspaniałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu towarzysze są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak w pewnych sytuacjach niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o perfekcyjnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.